wampirzy lifting, jest metodą z obrębu medycyny estetycznej, która polega na wstrzyknięciu w skórę pacjenta osocza otrzymanego z jego własnej krwi. Metoda ta stosuje naturalną umiejętność organizmu do regeneracji.

Wampirzy lifting – co to takiego

Przed przystąpieniem do przeprowadzenia wampirzego liftingu pobiera się krew od pacjenta, i po pewnym czasie odwirowuje w wyjątkowej maszynie, żeby wdzielić osocze. Na lokalizacja zabiegu stosuje się krem znieczulający. Następny osocze wdrażane jest metodą mezoterapii igłowej, a więc za pomocą iniekcji. Można je wprowadzać na większym obszarze bądź mniejszym. W miejscu nakłucia budzone są procesy renowacji, zatem między innymi scalanie włókien kolagenowych, dzięki czemu cera staje się wyraźnie jędrniejsza, gładsza i bardziej napięta.
Jednak najczęściej wampirzy lifting wykonywany jest jako zabieg odmładzający, nie ma sztywnej reguły, która mówiłaby, w jakim wieku przeprowadzić wampirzy lifting ma on również działanie zapobiegawcze.

Osocze bogatopłytkowe

jak żadna inna substancja , działa stymulująco na komórki skóry. Pacjenci cyklicznie egzaminują, azali jest bolesny. Nie jest najprzyjemniejszy, jako że substancję podaje się głębiej, jednakże jest skuteczny w wielu problemach, nie tylko cery twarzy i przy łysieniu mówi lekarz, anestezjolog i lekarz medycyny estetycznej, jakiego pytamy o szczegóły tego zabiegu oraz realne efekty.

Biostymulacja komórek

za pomocą osocza bogatopłytkowego stosuje zdolności komurek do regeneracji. Dzieje się tak, dzięki postępowaniu własnych składników wzrostu komórek macierzystych, jakie są zawarte w osoczu. Stosując je dostarczamy znak komórkom własnego ciała i zachęcamy je do rewitalizacji. Płytki krwi pobudzają fibroblasty do zawiązywania nowego kolagenu, pobudzą celi macierzyste do namnażania oraz wspierają przebieg zawiązywania nowiutkich naczyń krwionośnych.

worki pod oczami
FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *