Usuwanie zmarszczek

Bardzo efektywnym oraz błyskawicznym w działaniu preparatem stosowanym w zabiegach usuwania zmarszczek jest kwas hialuronowy, substancja naturalnie występująca w ludzkiej cerze. Dzięki swoim cechom zatrzymującym wodę, wpływa na zachowanie odpowiedniego nawodnienia i jędrności tkanek. Niestety wespół z wiekiem w skórze zaczyna go ubywać, czego wynikiem są pogłębiające się zmarszczki. usuwanie zmarszczek polega wskutek tego na uzupełnieniu zaginionego w skórze kwasu hialuronowego.

Proces starzenia się

Z upływem lat naturalne proce fizjologiczne ulegają systematycznym zaburzeniom, oraz ich widzialnym efektem są zmarszczki będące często przyczyną niskiej samooceny i złego samopoczucia. Skóra traci giętkość, napięcie, wiotczeje przede wszystkim z powodu straty wody oraz uszkodzenia włókien kolagenowych, spadku produkcji elastyny oraz substancji nawilżających. Z przeciekiem czasu maleją także procesy regeneracyjne nowe komórki powstają coraz wolniej, ustaje tworzenie włókien kolagenowych. Wszystko to sprawia, że w niektórych miejscach cera przestaje być dość napięta, co objawia się tworzeniem zmarszczek oraz uwidacznianiem linii mimicznych. Czynnikami, które dodatkowo ożywiają przebieg starzenia się skóry są uwarunkowania genetyczne, zmiany hormonalne, napięcie, dieta uboga w składniki mineralne, promieniowanie UV, palenie papierosów.

Zadowalający efekt

Gdy styczność ze fałdami grawitacyjnymi, do walki wstępuje sprzęt ujędrniający cerę bo dzięki niemu odwracamy działanie grawitacji ewentualnie wypełniacze tkankowe. Nie ma się czego obawiać myśląc o usuwaniu zmarszczek takimi metodami. Napełniacze to gęsty kwas hialuronowy a z tej przyczyny czynnik fizjologicznie występujący w naszej skórze, który podaje się w punkt wgłębienia skóry tak aby ją unieść. To podniesienie wywołuje spłycenie zmarszczki oczywiście na pewien sprecyzowany okres.

usuwanie tłuszczu
FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *