Zapraszamy do wykorzystania z własnych usług z kompletnego województw. Zajmujemy się skupem samochodów, złomowaniem aut i skupem aut i kolorowych metali Pozyskaliśmy akceptację na prowadzenie recyklingu aut, wskutek czego staliśmy się koncesjonowaną stacją demontażu. Zezwoliło nam to na rozszerzenie obszaru aktywności i jej prędki rozwój w kierunku pełnej ochrony środowiska.
Poza przyjmowaniem starych i uszkodzonych samochodów zajmujemy się również skupowaniem złomu stalowego, metali kolorowych, akumulatorów oraz makulatury. Zapewniamy korzystne ceny i fachową obsługę każdego interesanta. Auto szrot.
Nasza firma w pełni dba o ochronę środowiska naturalnego oraz spełnia wszelkie określone prawem warunki jej dotyczące. Zapoczątkowaliśmy kooperację z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszystkie ciecze niebezpieczne, tworzywa sztuczne itd., które zostają po demontażu pojazdów. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie skupem pojazdów, lecz również prowadzi sprzedaż odzyskanych części samochodowych. Posiadamy części zarówno do samochodów osobowych, oraz ciężarowych. Podajemy elementy karoserii, podwozia, układy elektryczne oraz wiele innych. Zapewniamy wysoką jakość i przystępne ceny sprzedawanych artykułów. Zapewniamy, iż nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów profesjonalnie pomogą w wyborze odpowiednich części. Automobil Złom frapuje się skupowaniem, złomowaniem iz autokasacją pojazdów bogatego modelu w każdym stanie. Firma akceptuje zarówno sprawne auta, jak i wozy powypadkowe, skorodowane, stare oraz felerne. Złomowisko własną pracę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, jakie zapewniają wystawianie i wydawanie zgodnych z bieżącym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej pismami o kasacji. Zaświadczenia te gwarantują klientom bezproblemowe wyrejestrowanie samochodu w odpowiednim Wydziale Komunikacji oraz wypowiedzenie umowy OC już w dniu oddania pojazdu na złomowisko.

Skup aut Katowice
FacebookTwitterGoogle+Podziel się