Budujemy dla państwa sztuczne lodowiska, które to właśnie są dostosowane do państwa potrzeb, jesteśmy w stanie przedsięwziąć się niemalże wszystkich zleceń, które od państwa otrzymujemy a wszystko w celu uszczęśliwienia naszego klienta. Nasze mobilne lodowiska są natychmiast dostarczane oraz rozkładane na miejscu przez państwa o parametrach precyzyjnie określonych w naszej umowie. Nasze usługi wykonujemy na terenach wszelkiego rodzaju miejsc użytku publicznego. To że wykonujemy budowę lodowisk na indywidualne zamówienie klienta jest faktem chociaż w naszej ofercie posiadamy również lodowiska o rozmiarach:
• 300m2,
• 450m2,
• 600m2,
• 800m2,
• 1200m2,
• 1500m2,
• 1800m2 (Hokej).
budowa lodowiska wygląda w następujący sposób:
Przyjeżdżamy do państwa w wyznaczone w umowie lokalizacje wraz z wszelkim potrzebnym do tego celu osprzętowaniem, nasza zespół wyspecjalizowanych fachowców na miejscu dokonuje potrzebnych w celu przygotowania miejsca do rozbudowy lodowiska robót, rozłożenie naszego lodowiska i sprzętu potrzebnej do tego infrastruktury jeżeli tylko jest ona potrzebna takiej jak np. oświetlenie, osoby, które będą odpowiedzialne za lodowisko w trakcie jego wynajmowania zostaną dokładnie w tym celu przeszkolone by dokładnie wiedziały z czym mają styczność i co z czym się je.
Wraz z lodowiskiem oferujemy państwu również uruchomienie różnego rodzaju band reklamowych o ile jest jest taka konieczność jako że w naszej ofercie znajdują się dodatkowe budowy lodowisk wykonywane z rozmysłem na mecze hokejowe.
Nasza firma RAS zajmuje się profesjonalnie takimi usługami jak, budowa lodowisk to nasza specjalność, gwarantujemy w tym fachu niezawodność, wysoką jakość oraz stuprocentową bezkonkurencyjność na rynku chłodnictwa użytkowego.

Jak wygląda oraz na czym polega budowa lodowisk przez naszą firmę?
FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *