Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu

Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom a także odcięcie od czynników zewnętrznych.
Drewno od dwana służy człowiekowi jako surowiec budowlanyoraz ozdobny. Różnorodność struktury a także odcieni sprawia, że każdy towar stworzony z tego surowca jest jedyny w swoim rodzaju oraz niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji a także indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona struktura jak i wysokiej jakości drewno, co gwarantuje niezawodność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne a także wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie lecz również staramy się troszczyć się o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest przez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy jedynie farb ekologicznych.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W naszym katalogu znajdą Państwo przeważnie wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym dzięki innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie a także dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe tudzież ramiakowe oraz drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się zrealizować oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki oraz znakomicie dopasowane wkładki a także klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale również rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki oraz szyldy w różnych stylach oraz kolorach, co umożliwia stworzenie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się także ościeżnice, wizjery, progi a także inne dodatki niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również produkty wykonywane wedle indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju oraz za granicę

Drzwi i dodatki związane ze stolarką drzwiową wytwarzane poprzez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna lista sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się także dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu
FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *