Jeżeli chcecie przeprowadzić zabieg powiększania piersi oraz równomiernie pozbyć się nadmiaru tłuszczu z miejsc, gdzie znajduje się go za wiele. Proponujemy skorzystać z prekursorskiej metody podnoszenia biustu tłuszczem własnym.
Wskutek odkrywczej technice, która była poddana skrupulatnym badaniom klinicznym, wolno zwiększyć biust autologicznym tłuszczem, bez skorzystania z implantów piersi.

Eksperci

Chirurg od nosów niekoniecznie po mistrzowsku ulepszy brzuch. Fachowiec od implantów biustu niekoniecznie przeprowadzi pierwszorzędną rekonstrukcję po mastektomii. Należałoby przeznaczyć czas na odnalezienie specjalisty w tej części ciała, która ma być poprawiana. Tutaj wiele czynników wpływa na maksymalnie satysfakcjonujący rezultat końcowy.

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jednym sposobem walki z defektami urody i wiążącymi się z nimi problemami. Utworzyliśmy oryginalną filozofię działania, starając się bezkonfliktowo scalić medycynę oraz sztukę. Z powodu pasji i zaangażowaniu realizujemy marzenia, przywracamy pewność siebie i poprawiamy jakość życia wielu jednostek.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna
FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *